Vasario 22 d. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojamą tarpmokyklinį projektą ,,Protų mūšis" atvyko 5–6 klasių mokiniai ir jų palaikymo grupės. Penkios komandos turėjo atsakyti į trijų etapų klausimus.

Trečiadienio popietė buvo kupina susikaupimo, sumanumo sprendžiant klausimus, azarto, netikėtumo ir džiaugsmo, gavus apdovanojimus. Po įtemptos kovos visi dalyviai vaišinosi gimtadienio tortu, vasario mėnesį Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras pažymėjo 26-ąją sukaktį!
Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus Naujininkų mokyklos komanda ,,Smalsučiai". Jie surinko daugiausia taškų. Kitų trijų komandų rezultatai buvo vienodi, todėl kapitonams teko atsakyti net į 4 papildomus klausimus ir tik tuomet paaiškėjo dvi prizinės vietos. 
Antroii vieta buvo skirta Vilniaus Riešės gimnazijos komandai ,,Sparta". Trečioji vieta – ,,Eureka", Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras. Į mūsų komandą susibūrė mokiniai, lankantys dailės, gitaros, pianino, cirko, ir etninės veiklos užsiėmimus. Ketvirti buvo ,,Mindaugiečiai" (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla) ir penkti – ,,Obuolys" (Vilniaus jaunųjų turistų centras).
Tikimės tokie susitikimai taps gražia tradicija!