,,Dailės terapija šiandieniniame gyvenime" – taip vadinosi integruota pamoka, kuri vyko lapkričio 15 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre. Joje dalyvavo Jaunųjų medikų akademijos ir dailės klasės moksleiviai.

Dailės istorijos mokytoja Lina Ringelienė, pateikdama įdomią vaizdinę medžiagą, supažindino su spalvos savybėmis, kurios išmatuojamos įvairiais instrumentais: spalviniu tonu (bangos ilgiu), šviesumu ir sodrumu (chromatiškumu). 
Spalvos ne vieną šimtmetį domino žmones. Spalvininkystės teorijos pradininkais laikomi Izaokas Niutonas ir Johanas Volfgangas Getė. 1810 metais buvo išleistas J. V. Getės teorinis traktatas „Mokymas apie spalvą“, kuriame poetas nesutiko su fizikų požiūriu, ypatingai pabrėždamas emocijų bei patirties įtaką spalvos suvokimui.
Lina Ringelienė papasakojo apie sugebėjimą matyti spalvas ir pustonius, jų svarbą medikų darbe, įtaką žmogaus psichologinei ir fiziologinei būsenai. 

Peržiūrėdami vaizdinę medžiagą, moksleiviai galėjo įsitikinti, kad priklausomai nuo aplinkos vieną ir tą pačią spalvą suvokiame, kaip skirtingų atspalvių. Įdomu atidžiau pažvelgti į mus supančias spalvas!