Gruodžio 5-ąją muzikos klasės renginyje ,,Sveika, žiemuže!" skambėjo daug įvairių kūrinių. Juos atliko solistai, vokalinis ansamblis ir jaunieji pianistai. Drąsiai į sceną žengė ir vos trejetą metų turintys dainininkai.
Pirmasis mokslo metų pusmetis greitai prabėgo mokiniams ir jų mokytojoms Jūratei Sereičikienei ir Daliai Lapienienei. Smagu kartu paklausyti, kiek visi išmokome ir kiek pažengėme muzikos keliu.

Subtiliai ir išraiškingai nuskambėjo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinės Miglės Mažulytės atliekamos dainos (mokytoja Jūratė Sereičikienė), akompanuojant Daliai Lapienienei ir Viktorijai Žustautienei Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė" 1-ajame etape.

Dailės mokytojos Gražina Aleksandra Škikūnaitė, Kristina Daniūnaitė, Svetlana Baglikova kartu su mažaisiais ir vyresniaisiais dailininkais apie stebuklingą naktį pradėjo kalbėti dar spalio mėnesį. Už lango gelstant medžiams ne vienas vaikas piešdamas mintyse niūniavo garsios giesmės „Tyliąją naktį..." žodžius ir galvojo apie baltą žemės rūbą.

Gruodžio 12 d. 17.30 val. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre skambės nuotaikingi muzikiniai kūriniai, pasirodys cirko atlikėjai ir bus daug malonių staigmenų!

Prakartėlė ne tik simbolis, bet ir bendruomeninis reiškinys, išreiškiantis bendruomenės tikėjimą ir viltį.

Maloniai kviečiame gruodžio 9 d. 16.00–17.30 val. į kūrybines dirbtuves Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre. Kartu su dailės istorijos mokytoja Lina Ringelienė kursime prakartėles.

Lapkričio 28 d., 10 val. Stasio Vainiūno namuose vyko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuotas II Vilniaus moksleivių fortepijono muzikos festivalis-konkursas „Muzikos pasaulyje“.
4-iose amžiaus kategorijose dalyvavo mokiniai iš menų studijos „Garsų spalvos", Suzuki akademijos, Vilniaus Balsių progimnazijos, Nemenčinės muzikos mokyklos ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre gruodžio 5 d. 17.00 val. vyks šventinis renginys ,,Sveika, žiemuže!".
Muzikinius kūrinius atliks vokalinio ansamblio, pianino ir dainavimo klasės mokiniai (mokytojos D. Lapienienė ir J. Sereičikienė).

Ruduo – konkursų metas! Choreografijos mokyklos „Nuotaika" mokinės lapkričio 23 d. dalyvavo „Grand Prix 2019" Jūrmaloje.

Sveikiname dalyves ir jų mokytojas!
Laimėtos dvi pirmos (7–16 m. ir 11–13 m. amžiaus kategorijos) ir antra vieta (7–10 m.).

Kai lėkštėje matome burokėlį, gervuogę, slyvą ar riešutą, net nepagalvojame, kad tai puikiai dažančios medžiagos.

Lapkričio 20 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos galerijoje (T. Ševčenkos g. 31) buvo atidaryta pirmoji šešiolikametės Glorijos Targonskos autorinė paroda „Danguje, žemėje, vandenyje".

Sveikiname Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro mokytojos Kristinos Daniūnaitės auklėtines Kajetaną Medvedevaitę ir Anastasiją Golovniovą, laimėjusias piešinių konkurse „Drugelio svajonė" (kategorijoje „Gimnazistai").
Konkursą organizavo VŠĮ „Future4us" ir UAB „Drugelio sparnas“.

Lapkričio 28 d., 10 val. Stasio Vainiūno namuose (A. Goštauto g. 2-41) vyks II Vilniaus moksleivių fortepijono muzikos festivalio-konkursas„Muzikos pasaulyje“.
Jame dalyvaus įvairių mokyklų moksleiviai.

Festivalio nuostatai 

Ruoškimės kartu šv. Kalėdų šventėms.
Maloniai kviečiame į atviras pamokas su etninės veiklos mokytoja Aira Gurauskaite lapkričio 18 d. 16.00 val. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre ir lapkričio 26 d. 14.00 val. Vilniaus lietuvių namuose.
Laukiame moksleivių, jų draugų ir tėvelių!

Maloniai kviečiame į Glorijos Targonskos fotografijų parodos „Danguje, žemėje, vandenyje" atidarymą 2019 m. lapkričio 20 d. 16.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos „Galerija 2019“ (T. Ševčenkos g. 31).

Spalio 10 d. 18 val. Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos salėje (Algirdo g. 23) vyks projekto ,,Išbandykime, kad suprastume" koncertas, skirtas tarptautinei muzikos dienai.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro parodos „Stebime vasarą..." atidarymo metu vaikai ir dailės mokytojos Kristina, Gražina ir Svetlana prisiminė linksmas istorijas, karštas birželio dienas ir kiek daug spalvų mus supo.

Pirmieji eksperimentai ir atradimai taikomosios dailės kūrybinėse dirbtuvėse su Lina Ringeliene buvo sėkmingi ir įdomūs. Pasitelkę įvairias medžiagas ir priemones, mokiniai drąsiai kūrė apimtines formas.
Taikomosios dailės užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį, nebijokime bandyti ir eksperimentuoti! 

Rugsėjo 26 d. nuo 14.30 val. iki 16.00 val. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre eksperimentuoti su formomis ir spalvų deriniais galės ne tik dailės klasės mokiniai, bet ir visų specialybių vaikai.
Maloniai kviečiame į taikomosios dailės kūrybines dirbtuves su Lina Ringeliene.

Skrendantį drugelį, margaspalvį gėlės žiedą, ant šakos besisupantį paukštelį, pievoje bėgiojantį šuniuką ir kitas karšto birželio akimirkas pastebėjo ir nupiešė vaikai vasaros plenero metu.
Rugsėjo 24 d., antradienį, 15 val. maloniai kviečiame į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikų piešinių parodos „Stebime vasarą..." atidarymą. 

Kūrinius, kuriuose svarbi forma, medžiaga ir paskirtis vadiname taikomąja dekoratyvine daile.
Kaip, pasitelkus vaizduotę, išmonę, įvairias technikas ir medžiagas, sukurti išraiškingų formų, spalvų, tekstūrų taikomosios dailės kūrinius, išmoksite Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre su Lina Ringeliene.

Maloniai kviečiame į atvirų durų dienas ir papildomą priėmimą į veiklas. 

1. Dailė. Pradinė programa
(mokytoja G. A. Škikūnaitė)
2019-09-03 15.00–17.00 val.
2019-09-05, 15.00–17.00 val.
2019-09-10, 15.00–17.00 val.
2019-09-12 15.00–17.00 val.

Rugsėjo 3–13 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre vyks atvirų durų dienos ir papildomas priėmimas į veiklas:

• dailės, keramikos, fotografijos;
• muzikos (dainavimo, pianino, akustinės ir elektrinės gitaros, smuiko);

Maloniai kviečiame vaikus ir jaunimą į vaizdo operatorių užsiėmimus Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre (Švitrigailos g. 6). 
Užsiėmimai vyks nuo spalio 5 d. šeštadieniais.
Registracija telefonu (8 5) 265 9100 arba 
el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Trejų ir ketverių mokslo metų programų baigamasis akordas – dailės, fotografijos, muzikos, gamtamokslinio ugdymo programų pažymėjimų įteikimas.
Sveikiname moksleivius ir jų mokytojus!

Vasaros stovyklos tapo gražia tradicija. Maloniai kviečiame moksleivius stovyklauti nuo 2019 m. birželio 10 d. iki birželio 21 d. (darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 14.00 val.). Iškylausime, pramogausime, aplankysime įdomias vietas.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre birželio 5 d. vyko dailės pradinės klasės baigiamųjų darbų peržiūra.
Dailės mokytojų K. Daniūnaitės ir S. Baglikovos mokiniai atsakingai rinkosi temas, mokėsi tapybos ir keramikos paslapčių. 

Greitai prabėgo mokslo metai. Linksma ir nuotaikinga cirko studijos „Šypsena" paskutinė šių mokslo metų pamoka. Mažieji atlikėjai atidžiai stebėjo vyresniųjų pasirodymus. Moksleiviams gausiai plojo tėveliai ir mamos. 

Birželio 5 d. 16–18 val. kviečiame vaikus ir moksleivius atvykti ir užsiregistruoti į veiklas, jas pradėsime 2019 m. rugsėjo 2 d. 
Ugdymo programų trukmė – treji arba ketveri metai. Mėnesio kaina: 10 Eur (muzika, dailė, fotografija), 8,69 Eur (netradicinio meno/cirko veikla).

Gegužės 19 d. Lietuvos rusų dramos teatre vyko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos „Nuotaika" baigiamasis mokslo metų koncertas.

Gegužės 30 d. 15 val. maloniai kviečiame vaikus ir jų tėvelius į bendruomenės šventę „Skriejam į vasarą..."Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre.

Kaip mes matome mus supantį pasaulį? Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikai atsakytų, kad labai įvairiai 🙃 :). Tai atspindi ir jų piešiniai, į kuriuos žvelgiant prieš akis iškyla daug įdomių istorijų ir veikėjų. Nelengva užduotis teko mokytojoms G. A. Škikūnaitei ir L. Ringelienei iš daugelio piešinių sudaryti įvairiapusišką kolekciją.

Gegužės 16 d. muzikos klasių vaikai susirinko į baigiamąjį mokslo metų atsiskaitymo koncertą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Koncertą pradėjo Evelina ir Gabrielė, atlikusios grupės „Enigma" kūrinį.

Gegužės 15 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre vyko gamtamokslinio ugdymo programos „Jaunųjų medikų akademija" baigiamasis egzaminas. Komisijoje buvo medicinos mokslų daktaras
B. Buckus, sveikatos politikos magistrė I. Girdvainienė.

Ar pastebime, kaip greitai pavasarį skleidžiasi gamtos spalvos? Kaip aplink augalus sukasi vabzdžiai, dažniau spindi saulė, čulba paukščiai ir lauke kasdien vis daugiau šviesos?
Dailės užsiėmimus lankantys vaikai sugeba stebėti ir perteikti savo įspūdžius spalvomis, linijomis ir įdomiais siužetais. 

Vilniaus kūrybos ir mokymo centre
gegužės 28 ir 29 d. (antradienį ir trečiadienį) 16–18 val. vyks priėmimas
į muzikos (dainavimo, pianino, akustinės ir elektrinės gitaros, smuiko), 
dailės, keramikos,
fotografijos ir netradicinio meno / cirko veiklas.

Pravėrus muzikos pasaulio duris, išgirstame įstabius garsus, kurie užburia ir kviečia keliauti muzikos keliu, ieškoti, improvizuoti, kurti ir pažinti. Prisilietę prie muzikos, suprantame, kad ji mus lydės visą gyvenimą. Taip atsiskleidžia jaunieji talentai…

Gegužės 2 d. sveikinimus ir kūrybingus pasirodymus senjorėms Motinos dienos proga dovanojo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos „Nuotaika" auklėtinės, pianino klasės ir cirko studijos moksleiviai.

Gegužės 6 d. 18 val. maloniai kviečiame į fotografijų parodos „Jaunųjų fotografų džiazas" atidarymą Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre.
Parodos autoriai: 14–17-mečiai Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro auklėtiniai.

Saulėtą balandžio 24 d. popietę iš 65 dalyvių margučių nuotraukų išrinkome devynis Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro „Velykų margučio konkurso" laimėtojus. Kiekvienoje amžiaus grupėje po tris.

Taip pat vyko margučių ridenimo varžybos, kuriose mažieji dalyviai nenusileido vyresniems.

Ankstyvą pavasarį trys jaunųjų fotografų grupės: Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos moksleiviai kartu su mokytojomis išvyko į dviejų dienų kelionę.

Elektroniniu paštu sulaukėme 65 dalyvių margučių nuotraukų iš Lietuvos, Vokietijos ir Jungtinių Valstijų. 
Balandžio 24 d. komisija išrinko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro „Velykų margučio konkurso" laimėtojus trijose amžiaus grupėse.
1-oje grupėje (iki 11 m.):
Tautiškiausias margutis – Miglė Mažulytė

Balandžio 15 d. popietė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre buvo pilna spalvų, kvapų ir šventiško šurmulio.
Kiaušinių marginimo pamokėlėje dalyvavo dailės, muzikos klasės moksleiviai. Etninės veiklos mokytoja Aira Gurauskaite vos spėjo suktis ir atsakinėti į klausimus: „įdomu, kiek laiko reikia šildyti vašką, kaip su juo piešti tautišką ornamentą, kiek laiko reikia laikyti dažuose..."

Maloniai kviečiame viso pasaulio vaikus dalyvauti Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojamame Velykų margučio konkurse.
Iki 2019 m. balandžio 23 d. atsiųskite išmargintų velykinių margučių nuotraukas el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lietuvos rusų dramos teatre 2019 m. kovo 24 d. balete „Sniego karalienė“ šoko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos „Nuotaika" auklėtinės. 
Meno vadovė ir režisierė – Olga Tamašauskienė.

Tęsiame gražią tradiciją – keturioliktą kartą muzikos mokyklų ir centrų vaikai susirinks atlikti muzikinius kūrinius ir dainas.
Maloniai kviečiame kovo 16 d. 12.00 val.

Kovo 7 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje atidaryta Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleivių fotografijų paroda ,,Geltona, žalia, raudona", skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Maloniai kviečiame į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleivių fotografijų parodos ,,Geltona, žalia, raudona" atidarymą kovo 7 d. 16.30 val. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje
(Algirdo g. 23, II aukšte).
 

Kovo 3 d. TV3 televizija transliavo konkursinę laidą „Lietuvos talentai“. Jos metu buvo parodyti 16 įvairaus žanro numerių.
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinė Luana Pūraitė septynerius metus treniravosi cirko studijoje ,,Šypsena".

Vasario 22 d. cirko studijos auklėtiniai apsilankė Senjorų socialinės globos namuose. 
Jaunieji atlikėjai: Lina, Mindaugas, Joana, Rafalas, Luana, Aistė, Evelina ir Gintaras atliko akrobatikos, žongliravimo, ekvilibro numerius, o taip pat ir fokusus, kurie pralinksmino visus, susirinkusius Senjorų socialinės globos namų salėje.

Vasario 22 d. mokytojų D. Lapienienės, A. Liutvinskij ir J. Sereičikienės mokinius pakvietė koncertuoti Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacija į Vilniaus Naujamiesčio senjorų bendruomenės šventę, kuri vyko Vilniaus kultūros ir pramogų rūmuose. Pianino, dainavimo ir gitaros moksleiviai atliko įvairių žanrų kūrinius.

Vasario 20 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras gavo nevystančią puokštę. Dailės istorijos mokytojos Linos Ringelienės pakviesti centro mokytojai (muzikos, cirko ir dailės), auklėtiniai, jų tėveliai renginio metu sukūrė 28-ajam gimtadieniui skirtą puokštę.

Greitai bėga spalvingi, kūrybingi ir įdomūs metai. Ne viena muzikos, dailės, cirko ir kitų veiklų karta užaugo mūsų centre.
Vasario 20 d. 17 val. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre (Švitrigailos g. 6) švęsime 28-ąjį gimtadienį.
Visus vaikus ir jų tėvelius, kuriems patinka siurprizai ir staigmenos :-), kviečiame dalyvauti šventėje.

Gimtadienius mes švenčiame labai skirtingai. Kartais ilgai ruošiamės, o kartais šventė malonesnė be išankstinio scenarijaus.
Vilniaus kūrybos ir mokymo centre vasario 14 d. 15 val. vyks edukacinis dailės istorijos mokytojos Linos Ringelienės užsiėmimas ,,Gimtadienio ornamentas".
Pasitelkę specialią skaičiavimo metodiką, susikursime individualų gimtadienio ornamentą. 
Įdomu, kaip atrodys mūsų centro ornamentas. Linksmas, griežtas ar daugiabriaunis, kaip centras, kuris gyvuoja jau 28-erius metus! Kviečiame visus, kurie nori išbandyti matematikos ir kūrybiškumo magiją.

Liūtai, vabaliukai, mėlynos katės, personažai iš E. T. A. Hofmano pasakos ,,Spragtukas ir pelių karalius“, kiti spalvingi gyvūnai – visa tai pamatysite naujoje Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikų piešinių parodoje, kurią parengė dailės mokytoja Kristina Daniūnaitė.
Vasario 1 d. 15 val. maloniai kviečiame į parodos ,,Netikėtos istorijos" atidarymą.

Kai margaspalviai lapai dar buvo ant medžių ir danguje dažniau švietė saulė, Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikai stebėjo besikeičiančią gamtą ir piešė piešinius XV tarptautiniam kūrybiniam darbų konkursui ,,Rudens spalvos". Jis vyko Lipovo mieste, Rumunijoje.
Sveikiname dailės mokytojos K. Daniūnaitės mokinius ir džiaugiamės konkurso žiuri skirtais diplomais Anielei (11 m.) ir Monikai (10 m.).

Gruodžio 16 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ renginyje „Naujamiesčio dienos: Šeimadienis“ veiklas pristatė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro mokytojai ir Jaunųjų medikų akademijos moksleiviai.
Scenoje nuotaikingai pasirodė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studijos ,,Šypsena" atlikėjai: Luana, Jaroslavas, Gintaras, Joana, Aistė ir Evelina.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centrą lankantys vaikai ir moksleiviai labiausiai laukė tradicinio renginio ,,Kalėdų belaukiant".
Gruodžio 13 d. vakare skambėjo muzikiniai kūriniai, dainos, žiūrovai pamatė akrobatikos, žongliravimo, inprovizuotą piešinių parodėlę ir netikėtus siurprizus.

Gruodžio 16 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks Naujamiesčio bendruomenei skirtas renginys „Naujamiesčio dienos: Šeimadienis“. Jame ypatingas dėmesys bus skirtas vaikams ir tėveliams. 

Gruodžio 13 d., 18 val. maloniai kviečiame vaikus ir tėvelius į tradicinį renginį
,,Kalėdų belaukiant".

Klausysime dainų, muzikinių kūrinių, pamatysime nuotaikingus cirko atlikėjų numerius, bus ir netikėtumų!

Gruodžio 14 d., 18 val. vyks Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos „Nuotaika“ kalėdinis koncertas Vilniaus mokytojų namų didžiojoje salėje. Scenoje pasirodys visų klasių atlikėjos.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre gruodžio 6 d. vyks šventinis renginys
,,Žiemos daina"
Jame dalyvaus vokalinio ansamblio ,,Spindulėlis" vaikai, muzikinius kūrinius atliks pianino ir dainavimo klasės moksleiviai.

Lapkričio 24 d. baleto choreografijos „Nuotaika“ moksleivės vyko į IV tarptautinį šokio konkursą ,,Grand Prix Jurmala 2018“. 
Skirtingose amžiaus kategorijose iškovotos 2-oji ir 3-oji vietos (mokytoja J. Marazienė) bei 1-oji vieta 7–8 metų kategorijoje (mokytoja I. Tamašauskaitė).

Lapkričio 24 d. parodoje ,,Vaikų šalis 2018" Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo pasirodė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studijos ,,Šypsena" moksleiviai. Beveik valandos programos metu įvairių žanrų atlikėjai (gimnastės, ekvilibristės, žonglieriai, fokusininkas ir linksmieji klounai) scenoje jautėsi drąsiai. 

Greitai prabėgo beveik trys pirmieji mokslo metų mėnesiai.
Lapkričio 22 d., 16 val. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre vyks fortepijono muzikos festivalis ,,Muzikos pasaulyje“.
Jame dalyvaus mokytojos Dalios Lapienienės 1, 2, 3 ir 4 klasės moksleiviai.

,,Dailės terapija šiandieniniame gyvenime" – taip vadinosi integruota pamoka, kuri vyko lapkričio 15 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre. Joje dalyvavo Jaunųjų medikų akademijos ir dailės klasės moksleiviai.

Lapkričio 14 d. Riešės gimnazijoje vyko festivalis ,,Skambantys lašiukai". Jį pradėjo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro Miglė Mažulytė, sudainavusi dainą ,,Bus ruduo". Muzikinius kūrinius atliko pianino klasės auklėtiniai Mantas Zolumskis, Vasarė Lapienytė.

Spalio 24 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikai dalyvavo VII respublikiniame vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse ,,Rudens spalvos", kuris vyko Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje.

Rugsėjo pabaigoje besidominčius tautiniu Lietuvos paveldu, sukvietė etninės veiklos „Sodžius“ mokytoja Aira Gurauskaitė. 
Atviros edukacinės pamokos metu „Karpiniai mūsų kultūroje“, dalyvavo tautodailininkė, karpinių meistrė, knygos „Popieriaus karpiniai. Nuo tradicijos iki meno“ autorė Joana Imbrasienė. 

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro dailės klasės moksleivė Polina Denisevič tapo viena iš trijų laimėtojų ,,Magnificant" redakcijos organizuotame karikatūrų konkurse „Laukiu popiežiaus“!

Šių metų spalis mus džiugina šiluma ir ryškiomis spalvomis gamtoje, medžiai sparčiai keičia žalią rūbą. 
Spalio 5 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre vyko mokytojos Svetlanos Baglikovos dailės pamoka – ,,Rudenėlio šventė". 

Vasario mėnesį Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro eksponuota piešinių paroda keliauja į kitas erdves – Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą.

Dailės studijos moksleiviai birželio mėnesį piešė gamtoje.
Plenero metu jie stebėjo žaliuojančią gamtą, augalų raštus ir ornamentus. Smagu dar kartą prisiminti šiltą vėją, išblaškiusį teptukus, saulės spindulius, krentančius ant popieriaus lapo, besikeičiantį apšvietimą ir ilgėjančius šešėlius... 

Vaikus ir tėvelius maloniai kviečiame į ,,Atvirų durų dienas" ir papildomą priėmimą į veiklas. Pateikiame priėmimo laiką. 

Choreografijos mokykla ,,Nuotaika"
(vedėja-baletmeisterė O. Tamašauskienė)
2018-08-30, 18.00–19.00 val., Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, 306 auditorija.

Liepos 7 d. cirko studijos ,,Šypsena" moksleiviai buvo pakviesti dalyvauti festivalyje ,,Žalčiasalis" Paandrioniškio kaime, Anykščių rajone. Beveik valandos jaunųjų atlikėjų pasirodymą stebėjo vaikai ir jų tėveliai.

Baigėsi dar vieni spalvingi ir įdomūs mokslo metai. Gitaros, fotografijos, pradinės ir pagrindinės dailės klasių moksleiviams birželio 14 d. buvo įteikti pažymėjimai. 
Šventę pradėjome muzikiniais kūriniais.

Birželio 9 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro dešimt netradicinio meno, cirko studijos ,,Šypsena" atlikėjų dalyvavo XVI Hyjuma festivalyje, Kerdla miestelyje, Hyjuma saloje. Tai antra pagal dydį Estijai priklausanti sala, kurios plotas – 989 km².

„Mano sukurti lašai – tūriniai objektai, ištapyti akrilu. Lašai lyg veidrodžiai, kuriuose gali pamatyti ir visą pasaulį, ir save.“ „Trys draugeliai“, Rusnė Kaminskaitė.
„Kai žiemą žiūriu į nuogas medžius šakas, galiu pamatyti ir sukurti tai, ko nėra. Galiu įsivaizduoti įvairius veikėjus ir kurti scenas.“ „Įsivaizduok“, Saulė Mackevičiūtė.

Gegužės 24 d. bendruomenės renginys ,,Pasitinkam vasarą" Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre gražiai vainikavo šiuos mokslo metus. Muzikinius ir netradicinio meno numerius atliko moksleiviai ir mokytojai.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre birželio 4–22 d. (darbo dienomis, nuo 10–14 val.) vyks vasaros stovykla mokyklinio amžiaus vaikams.

Tris savaites bendrausime, iškylausime, lankysime parodas, smagiai ir turiningai leisime laiką.

Greitai baigsis mokslo metai, daug išmokta, daug naujo sužinota ir patirta. Visų veiklų vaikai gali pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Prieš prasidedant vasarai, puiki proga susitikti ketvirtadienio vakare ir kartu praleisti laiką.

2018 m. gegužės 29 d., 30 d. 31 d. ir birželio 5 d., 7 d. vyks priėmimas į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro užsiėmimus 2018–2019 mokslo metams.

Gegužės 29 d. 17–19 val. – netradicinis menas, cirkas.
Gegužės 30 d. 14–18 val. – dailė, keramika (prašome atsinešti keletą savo piešinių). 
Gegužės 30 d. 16–18 val. – fotografija.

Gegužės 17 d., 17 val. maloniai kviečiame į VVGŽM Tolerancijos centrą (Naugarduko g. 10).
Koncertinėje popietėje muzikuos Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro fortepijono mokytojos D. Lapienienės, dainavimo mokytojos J. Sereičikienės ir gitaros mokytojo A. Liutvinskij mokiniai.

Gegužės 3 d. choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" auklėtinės atliko koncertinius numerius Senjorų socialinės globos namuose. Mažųjų balerinų pasirodymus senjorai palydėjo gausiais aplodismentais.
Žmogus nebūna per senas patirti, sužinoti kažką naujo, nebūna per senas būti laimingu ir tuo dalintis su kitais.

Balandžio 19 d., 16.25 val. LRT laidoje „Laba diena, Lietuva" parodytas Giedrės Baltrušytės ir Petro Bieliausko reportažas apie Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studiją.
Dėkojame visiems cirko studijos auklėtiniams, kurie parodė savo sugebėjimus ir drąsiai bendravo su reportažo autore.

Apskritimai, tiesios ir banguotos linijos – pirmieji piešimo bandymai, pirmieji pasaulio atspindžiai baltame popieriaus lape.

Maloniai kviečiame balandžio 11 d., 16.30 val. į Gretos Rimšaitės piešinių parodos
„Nuo šviesos iki tamsos" atidarymą Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre.

Kovo 30 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studijos auklėtiniai atliko įspūdingą programą Vilniaus Valdorfo mokykloje. 

Kovo 17-osios rytą Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje skambėjo muzika ir dainos. Vaikai ir moksleiviai iš septynių muzikos ir meno mokyklų atliko nuotaikingus, įvairių žanrų kūrinius.

Kovo 17 d., šeštadienį, 12 val. XIII kartą susitiks ir drauge koncertuos meno, muzikos mokyklų ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtiniai.

Kovo 10 d. Choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" auklėtinės iškovojo dvi 1-ąsias ir vieną 2-ąją vietą klasikinio šokio kategorijoje VII tarptautinėje šokių olimpiadoje ,,Dance Olympiad 2018" Rygoje.

Nuoširdžiai sveikiname auklėtines ir jų mokytojas Olgą Tamašauskienę ir Ingą Tamašauskaitę!

Sveikiname su atkurtos Lietuvos šimtmečiu! Būkime kūrybingi ir stiprūs, mylėkime Lietuvą!
Vasario 16-osios išvakarėse džiaugėmės puikia galimybe kartu dainuoti.

Maloniai kviečiame vasario 15 d., 18 val. į koncertą ,,GRAŽI TU, MANO BRANGI TĖVYNE...", skirtą atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

Vasario 10 d. Vinco Kudirkos aikštėje trims valandoms buvo eksponuota Vilniaus etninės kultūros centro parengta vaikų ir jaunimo piešinių konkurso ,,Zoomorfinės Užgavėnių kaukės" paroda.
Sveikiname konkurso dalyves Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtines A. Astikaitę (10 m.), E. Krunglevičiūtę (8 m.), K. Medvedevaitę (14 m.), S. Sipailo (10 m.) ir jų dailės mokytoją K. Daniūnaitę. 

Vasario 7 d. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuotą tarpmokyklinę viktoriną ,,GRAŽI TU, MANO BRANGI TĖVYNE..." rinkosi 6–7 klasių moksleiviai. 
Viktorina vyko dviem etapais (po 10 klausimų), trečiajame etape reikėjo atsakyti į vaizdo reportažuose pateiktus klausimus ir kiekvienos komandos sugalvotą klausimą, susietą su Lietuvos tematika.

Sausio 30 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre atidaryta tarptautinė piešinių paroda ,,GRAŽI TU, MANO BRANGI TĖVYNE...", skirta Atkurtos Lietuvos 100-mečiui. Parodoje eksponuojami mūsų auklėtinių ir Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje gyvenančių vaikų piešiniai.

Šiemet švęsime Lietuvos Atkūrimo šimtmetį. Šia svarbia proga Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras organizuoja projektą ,,GRAŽI TU, MANO BRANGI TĖVYNE...".

Sausio 7 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre finaliniame koncerte „Vilniaus krašto talentai" pasirodė keturi Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studijos auklėtiniai. 
Sveikiname dalyvius ir jų mokytojus, šauniai pradėjusius antrąjį mokslo metų pusmetį.

Priimk iššūkį – išdrįsk save pakeisti!
Sausio mėnesį kviečiame moksleivius į estradinio vokalo studiją ,,Kitaip".
Studijoje mokysimės dainavimo, išmoksime valdyti kūną, spalvingai išreikšti emocijas, įgausime pasitikėjimo savimi.
Daugiau informacijos tel. 8604 38359, (8 5) 265 9100. Registracija el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Gruodžio 15 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" auklėtinių koncerte ,,Žiemos pasaka" Vilniaus mokytojų namų didžioji salė buvo sausakimša.
Koncerte šoko įvairių amžiaus grupių atlikėjos.

Daug šypsenų, juoko ir smagių akimirkų buvo renginyje ,,Kalėdų belaukiant". Gruodžio 12 d. sukosi mažosios šokėjos, skambėjo dainos, smuiku, pianinu, gitaromis buvo atlikti muzikiniai kūriniai, netradicinio meno / cirko pasirodymai. Scenoje pasirodė etninės veiklos, anglų kalbos ir dailės klasės moksleiviai.

Gruodžio 12 d., antradienį, 17 val. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centrą rinksis jauniausieji ir vyresnieji veiklų auklėtiniai. Skambės dainos, muzikiniai kūriniai, pasirodys netradicinio meno/cirko moksleiviai.

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 17 val. maloniai kviečiame vaikus ir jų tėvelius į šventinę popietę ,,Sveika, žiemuže".

Muzikinius kūrinius atliks ankstyvojo muzikinio ugdymo studijos ,,Spindulėlis", pianino ir dainavimo klasės mokiniai.

 

Lapkričio 26 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras dalyvavo pirmą kartą Menų fabriko ,,Loftas" organizuotame renginyje ,,Naujamiesčio dienos: Šeimų sekmadienis".

Lapkričio 11 d. tarptautiniame konkurse ,,Grand Prix 2017" Jūrmaloje Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" jaunesniųjų klasių auklėtinės iškovojo 1-ąją ir 3-ąją prizines vietas. Sveikiname šokėjas ir jų mokytojas Olgą Tamašauskienę ir Juliją Marazienę!

Spalio 29 d. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras organizavo konkursą ,,Vilniaus krašto talentai".

Saulėtą rugsėjo 28 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko piešinių parodos ,,Mūsų pavasariai" pristatymas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro l.e.p. Meninio ugdymo skyriaus vedėja Gryta Radzevičiūtė-Maksimovič tardama įžanginį žodį pasidžiaugė abiejų centrų bendradarbiavimu ir atkreipė dėmesį į ypatingą mokytojų vaidmenį supažindinant vaikus su įvairiapusišku meniniu pasauliu.

Kaip vaizdais pasakoti istorijas?
Kuo galima filmuoti ir kokių rezultatų tikėtis?
Kaip filmuojant gauti vaizdą, kurio norite?
Kaip suplanuoti filmavimą ir sukurti filmą?
Kaip mokytis iš kino meistrų?

Maloniai kviečiame rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį), 16 val. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikų piešinių parodos ,,Mūsų pavasariai..." pristatymą Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, II aukšte).

Skelbiame papildomą priėmimą į šias veiklas:

DAILĘ (tapyba, piešimas, kompozicija) 
Rugsėjo 11 d., 15 d., 14–16 val., dailės klasė. K. Daniūnaitė

Rugsėjo 4–9 d. vyks atvirų durų dienos ir papildomas naujų narių priėmimas.
Pateikiame grafiką pagal veiklas.

Gegužės mėnesį vyko priėmimas į ugdymo veiklas 2017–2018 mokslo metams.
Maloniai kviečiame tėvelius, globėjus 2017 m. rugpjūčio 31 d., rugsėjo 4, 5, 6 d. atvykus į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centrą pasirašyti ugdymo sutartis. 
Informacija telefonu (8 5) 265 9100 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2017 m. birželio 5–23 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre (Švitrigailos g. 6) organizuojama ,,Dienos stovykla!"
Kviečiame mūsų auklėtinius (mokyklinio amžiaus vaikus) ir jų draugus linksmai, turiningai praleisti laiką, iškylauti.

2017 m. gegužės 16, 23, 24, 25, 27, 30 dienomis vyko priėmimas į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro muzikos, dailės, fotografijos, choreografijos mokyklos ,,Nuotaika", Jaunųjų medikų akademiją, netradicinio meno/cirko užsiėmimus 2017–2018 mokslo metams.

,,Cirkas atvyko!" – taip džiaugsmingai buvo pasitikti Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro mažieji ir vyresni cirko studijos atlikėjai Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namuose gegužės 18 d.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro ikimokyklinio amžiaus vaikučiai dalyvavo ilgalaikėje masinio užimtumo programoje ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus".

Draugystės akcijos ,,Vaikai – vaikams" tapo prasminga tradicija. Gegužės 11 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro studija atliko nuotaikingą programą.

Gegužės 18 d., ketvirtadienį, 16.00 val. maloniai kviečiame į koncertinę popietę
M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11).
Muzikuos Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro fortepijono mokytojos Dalios Lapienienės ir dainavimo mokytojos Jūratės Sereičikienės mokiniai.

Balandžio 26 d. Vilniaus vaikų ir jaunimo klube ,,Verdenė" suskambo vaikų balsai. Skambėjo įvairių muzikinių žanrų kūriniai.
Balandžio 27 d. festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai" šokių dienos metu Vilniaus lenkų kultūros namuose temperamentą, plastiką, ritmą ir fizinę ištvermę demonstravo vaikų ir jaunimo klubų ir centrų atlikėjai.

Velykų margučių nuotraukos mus pasiekė iš įvairių Lietuvos ir užsienio miestų. Kiaušinius margino ne tik bičiuliai iš Vilniaus, bet ir iš Čikagos, Rod Ailando. Visi nestokojo išradingumo. Skelbiame konkurso laimėtojus:
Meniškiausias margutis
iki 11 m. – Saulius Staskevičius, 5 m., Lopšelis-darželis ,,Saulėgrąža"

Džiaugiamės artėjančiomis šv. Velykomis ir skelbiame konkursą vaikams ir suaugusiems.
Būkime kūrybingi ir išradingi! Atsiųskite išmargintų kiaušinių nuotraukas iki 2017 m. balandžio 19 d. el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skambiai pasitikome pavasarį!
Kovo 21 d., 17.30 val. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje (Algirdo g. 23/6) dvyliktą kartą vyko Tarpmokyklinio tęstinio bendravimo ir bendradarbiavimo projekto ,,Dainuokime ir muzikuokime drauge" koncertas.

2017 m. kovo 3–5 d. Rygoje VI tarptautinėje šokio olimpiadoje Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklai ,,Nuotaika" auklėtinėms įteikti trys pirmos vietos diplomai (klasikinio šokio ir neoklasikos nominacijose). 

Viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti ilgametes tradicijas – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero mugė Vilniuje vyksta nuo XIX a. Šių metų mugės kultūros programos organizatorius Vilniaus etninės kultūros centras skirtingose vietose kvietė pasirodyti įvairius kolektyvus.

Vasario 28 d. ,,Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre" svečiavosi ,,Visų Šventųjų parapijos vaikų dienos centro" moksleiviai ir jų mokytojos. Vaikai palydėjo žiemą, dainuodami kvietė saulelę, stebėjo Lašininio ir Kanapinio dvikovą, sudegino Morę ir ragavo įvairių rūšių blynus. 
Laukiam šilto ir saulėto pavasario.

Vasario 22 d. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojamą tarpmokyklinį projektą ,,Protų mūšis" atvyko 5–6 klasių mokiniai ir jų palaikymo grupės. Penkios komandos turėjo atsakyti į trijų etapų klausimus.

Vasario 26 d., sekmadienį 12 val. Lietuvos rusų dramos teatre (J. Basanavičiaus g. 13) H. Chr. Anderseno pasakos motyvai atgims dviejų veiksmų balete ,,Sniego karalienė”.

Vasario 22 d., trečiadienį, 15.30 val. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojamą tarpmokyklinį projektą ,,Protų mūšis" rinksis 5-6 klasių mokinių komandos iš skirtingų mokyklų.

Sausio 26 d. 11 val. retrospektyvinė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleivių piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai" atidaryta Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2A, Riešė).

Kaip ir kasmet gruodžio mėnesį visų veiklų auklėtiniai susirinks ir kartu dalyvaus tradiciniame renginyje.
Maloniai kviečiame gruodžio 15 d. 16.30 val. į koncertą ,,Kalėdų belaukiant..." Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre.

Vilniuje lapkričio 26–27 d. vyko tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šokio festivalis-konkursas „Allegro 2016". Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" auklėtinės iškovojo net tris prizines vietas.

Lapkričio 23 d. etninės veiklos ir muzikos auklėtiniai važiavo į Trakus.
Visi, draugiškai susėdę prie vieno stalo, dalyvavo edukaciniame užsiėmime Trakų turizmo ir informacijos centre. Vaikai susipažino su natūraliomis medžiagomis, dažais, vertino augalų aromatus ir gamino rankų darbo muilą.

Nacionalinis dailės darbų konkursas ,,Piešiam!" sulaukia didelio dėmesio. Jame dalyvauja ir 5-mečiai, ir abiturientai. 

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro retrospektyvinė moksleivių piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai" toliau tęsia kelionę.
Lapkričio 17 d. 16 val. paroda eksponuota Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Tarptautiniame šokio konkurse ,,Grand Prix 2016 Jurmala" choreografijos mokyklos ,,Nuotaika" auklėtinės dalyvauja ne pirmus metus. Šiemet vyko jaunesniųjų šokėjų grupės, kurios iškovojo I ir III vietos diplomus.

Spalio 19 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko VI respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas ,,Rudens spalvos".

Spalio 13 d. 15 val. Vilniaus Žemynos gimnazijoje (Čiobiškio g. 16) atidaryta Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro retrospektyvinė moksleivių piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai". Eksponuojami pastarųjų 12 metų vaikų kūriniai. 

Rugsėjo pirmosiomis dienomis maloniai kviečiame vaikus ir tėvelius į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro veiklų pristatymus ir naujų narių priėmimą.

Artėja rugsėjis, pailsėję, paaugę vaikučiai ir moksleiviai rinksis į darželius, mokyklas ir neformaliojo ugdymo įstaigas. 

Gegužės 31 d. Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje dailės mokytoja, tapytoja Grytė Pintukaitė ir mokinė Saulė Žaliukaitė surengė bendrą kūrybos parodą ,,Veidai ir mintys".

2016 m. birželio 6-23 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre (Švitrigailos g. 6) organizuojama DIENOS STOVYKLA!
Kviečiame mūsų auklėtinius (mokyklinio amžiaus vaikus), jų draugus įdomiai bei linksmai praleisti laiką, iškylauti ir pramogauti.

Sveikiname Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinius šiemet baigusius dailės pradinę, fotografijos, muzikos, cirko ir etnokultūros ugdymo programas. Gegužės 26 d., 16 val. vyko iškilmingas pažymėjimų įteikimas.


Gegužės mėnesį ataskaitinių renginių metu išgirsime išraiškingus muzikinius kūrinius, pamatysime kūrybingus dailės, fotografijos, etno veiklų darbus, cirko pasirodymus. 2015-2016 mokslo metų II pusmečio Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro ataskaitinių renginių planas

2016 m. gegužės 19 d. (ketvirtadienį), 16.30 val. maloniai kviečiame į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro

Gegužės 8 d. Sankt Peterburge vyko tarptautinis choreografijos konkursas ,,Šokantis pasaulis", jame dalyvavo apie 50 įvairaus amžiaus kolektyvų. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos "Nuotaika" auklėtinės užėmė prizines vietas:

Balandžio 7 dieną Vilniaus kūrybos ir mokymo centras kviečia į 25-mečio renginį.
Vilniaus mokytojų namuose (didžiojoje salėje), Vilniaus g. 39

Maloniai kviečiame kovo 25 d., 14 val. į Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro 25-ečiui skirtos parodos „Mūsų pavasariai” pristatymą Lietuvos Respublikos Seimo II rūmų parodų galerijoje.

2016 m. kovo 16 d., 17.30 val. maloniai kviečiame į vienuoliktąjį tarpmokyklinio tęstinio bendravimo ir bendradarbiavimo projekto ,,Dainuokime ir muzikuokime drauge" koncertą.

Užgavėnės - žiemos palydų, žiemos išvarymo, daugelio dar vadinama skalsos ir gausos skatinimo šventė.

Sausio mėnesį vyko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro dailės skyriaus pirmojo pusmečio kūrinių peržiūros.